Дирекцію шахти на Львівщині підозрюють у торгівлі людьми

Новини 25 Квітня, 2024 37

Ілюстративне фото

Правоохоронці проводили обшуки на шахті «Відродження»

Вчора, 24 квітня, на шахті “Відродження”, яка розташована у Червоноградському районі, працівники Націполіції провели обшуки та слідчо-оперативні заходи з метою документування організованої злочинної діяльності керівництва шахти.

Про це повідомив депутат Червоноградської районної ради, керівник ГО «Дорожній контроль Захід» Олександр Клімов посилаючись на власні джерела у правоохоронних органах, пише Четверта студія.

За його словами, поліція підозрює кількох заступників директора шахти “Відродження” Павла Овчіннікова, а також керівників різних дільниць управління та працівників шахти, які за попередньою змовою, з чітким розподілом ролей, організували торгівлю людьми.

“Підозрювана у злочині група осіб-працівників влаштувала схему із залученням підземних працівників шахти до будівельних робіт на інших підприємствах, приватних ділянках керівництва шахти тощо,” – написав Клімов.

Він пояснив, що гірники були залучені до роботи на будівельних майданчиках поза межами господарського комплексу підприємства. Шахтарі, котрих залучали до будівельних робіт, були водночас у переліку підземних працівників шахти “Відродження”, за що отримували заробітну плату, користувалися бронюванням від мобілізації та, окрім цього, додатково отримували прибуток за надані будівельні послуги. Така схема, за словами депутата, тривала протягом декількох місяців, згідно з табелями робочого часу

Коментарі

Позначки: , ,