Двох поліцейських судитимуть за неправдиву декларацію про доходи

Новини 13 Листопада, 2017 44

Ілюстративне фото

Чоловікам загрожує штраф або 2 роки позбавлення волі.

Слідчі прокуратури Львівської області до суду скерували обвинувальні акти щодо чинного та екс-працівників Головного управління Нацполіції області, які підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.366-1 (декларування недостовірної інформації або умисне неподання суб’єктом декларування декларації). Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

“Встановлено, що правоохоронці не подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування. Таким чином, порушили вимоги Закону України «Про запобігання корупції». На даний час триває судовий розгляд вказаних кримінальних проваджень”, – йдеться у повідомленні.

Довідково: санкція зазначеної статті передбачає штраф від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або позбавлення волі  на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років.

Коментарі

Позначки: ,