Довибори на Прикарпатті: результати голосування визнали недійсними вже на чотирьох дільницях (ВІДЕО)

Новини 03 Квітня, 2021 374

Фото: ФБ/ГМ ОПОРА

Окружна виборча комісія №87 визнала недійсними результати голосування на проміжних виборах до Верховної Ради на дільниці №260028. Це вже четверта дільниця де голосування визнали недійсними.

Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ, пише Четверта студія.

Зазначається, що це  п’ята дільниця, де виявлено розбіжність голосів за кандидата Олександра Шевченка, та четверта, де голосування визнано недійсним.

У ОПОРІ розповіли. що після відкриття пакету з бюлетенями, який з 31 березня знаходився на приміщенні ОВК,  голова ДВК заявила, що деякі бюлетені запаковані по-іншому.

“Зокрема, деякі пакети мали ушкодження. Пакет з невикористаними бюлетенями виявився надірваним, втім під час перерахунку кількість бюлетенів співпала. Також члени комісії звертали увагу, що по-іншому були запаковані бюлетені з голосами за Олександра Шевченка”, – зауважили спостерігачі.

Зазначається, що поліцію викликали коли виявили розбіжність у голосах.

Так час підрахунку голосів за Шевченка члени ОВК нарахували 79 бюлетенів, в той час, як у протоколі було вказано 172 голоси.

“Член ОВК від “Слуги народу” запропонував визнати недійсним голосування на цій дільниці, оскільки, за його словами, були відсутні контрольні талони, які кидають у виборчі скриньки. Їх члени ДВК не долучили до виборчої документації, а привезли з собою. Крім того, член комісії заявив, що є невідповідність законодавству у питанні включення 36 виборців для голосування за місцем перебування”, – резюмували в ОПОРІ.

Нагадаємо, Кошулинський вимагає оголосити перевибори на Івано-Франківщині.

Нагадаємо, об’єднання зусиль із Марусею Звіробій дало можливість наздогнати рейтинг Олександра Шевченка.

Група “Рейтинг” оприлюднила результати екзитполу виборів до Верховної Ради у 87 окрузі на Прикарпатті.

Коментарі

Позначки: , ,