До України учора повернулися майже 22,5 громадян, які прибули до кордону пішки

Новини 28 Березня, 2020 497

Ілюстрація. Фото: Time of Ukraine / Час України

Було здійснено більше 500 автобусних рейсів

Учора в пунктах пропуску на кордоні з Польщею спостерігалося значне збільшення пасажиропотоку на в’їзд в Україну. Щоб доставити 22 тисячі громадян, які прибули пішки до кордону, здійснено більше 500 автобусних рейсів.

Як пише “Четверта студія”, про це повідомляє ДПСУ

Як зазначається у повідомленні, громадяни України масово поверталися додому. Оскільки українці переважно прибували до пунктів пропуску пішки, організовувалися їхні перевезення транспортними засобами, наданими місцевою владою та ДСНС.

Прикордонники вжили усіх необхідних заходів, щоб прискорити пропуск громадян та розвантажити цей напрямок. До оформлення залучалися додаткові прикордонні наряди, працювали допоміжні смуги руху.

Крім того, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець», де на автомагістралі А 4 розгорнули пересувні автомобільні комплекси прикордонного контролю на базі двох автомобілей. Тут 12 експертів з перевірки документів оформили на вхід в Україну майже 2 400 пішоходів.

Усього ж через державний кордон учора було пропущено в Україну майже 22,5 тисячі осіб, які прибули до кордону пішки. Найбільше з них оформлено на в’їзд в пунктах пропуску: «Ягодин» – 6,5 тисячі, «Краківець» – 6,5 тисячі, «Рава-Руська» – 4,7 тисячі, «Чоп (Тиса)» – 2,2 тисячі, «Вилок» – понад 800, «Лужанка» – 800, «Ужгород» – 700 громадян.

Щоб перевезти громадян було залучено 80 автобусів та мікроавтобусів, якими здійснено більше 500 рейсів.

На ранок сьогодні, черг пішоходів перед пунктами пропуску немає.

Коментарі

Позначки: , , , , , ,