До Львова доправили 8 поранених з Донецької області (ФОТО)

Новини 09 Травня, 2022 121
До Львова доправили 8 поранених з Донецької області

До Львова доправили 8 поранених з Донецької області

До Першого медоб’єднання Львова медичним потягом із Донецької області доправили 8 постраждалих внаслідок війни. Більшість – у стані середньої важкості після мінно-вибухової травми, двоє – у важкому стані.

Про це повідомляє Львівська міська рада, пише “Четверта студія”.

Наймолодшому пацієнту – 26 років, найстаршому – 70. Усі вже отримують необхідне лікування у хірургічному, травматологічному та терапевтичному стаціонарах лікарні. Одного чоловіка, зокрема, доправили із інфарктом міокарда.

Серед поранених – оперний співак Сергій Іванчук, який потрапив під обстріл, намагаючись евакуювати людей із Харківщини. Від початку війни хлопець вивіз із Салтівки та Охтирки близько 50 людей. 10 березня, внаслідок обстрілу, він отримав 5 кульових поранень у печінку, обидві ноги, пальці руки та легені. На щастя, серед евакуйованих були медики, які надали фахову допомогу чоловіку. У Харкові в лікарні Сергій пролежав 16 днів.

До слова, лише за останній місяць до Першого медоб’єднання Львова було евакуйовано понад дві тисячі пацієнтів із Лисичанська, Бахмута, Попасної, Слов’янська та інших українських міст.

Коментарі

Позначки: , ,