Депутати підтримали низку е-петицій, в яких містяни пропонують, як зробити комфортнішим життя у Львові

Новини 05 Серпня, 2020 205

Депутати підтримали низку е-петицій, в яких містяни пропонують, як зробити комфортнішим життя у Львові

Одностайну підтримку у депутатів знайшла петиція про те, аби зробити весь громадський транспорт у м. Львові доступним для маломобільних груп населення

На засіданні постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради депутати підтримали шість електронних петицій. 

Про це інформує депутатський портал Львівської міської ради, пише Четверта студія.

Це, зокрема, петиції «Капітальний ремонт вул. Земельної – вул. Ковельської», «Підземні контейнерні майданчики для збору ТПВ», «Відновлення маршруту № 12 з мікрорайону Рясне-2», «Зробити весь громадський транспорт у м. Львові доступним для маломобільних груп населення», «Встановити фандомати – автомати для прийому пластикових пляшок».

Зокрема, депутати підтримали петицію про встановлення підземних майданчиків для збору ТПВ. «Це дуже зручно і вигідно для Львова, особливо, для його центральної частини. Ми вже маємо у місті два таких підземних майданчики, які добре себе зарекомендували. Це треба продовжити. Однак зрозуміло, що у всьому місті їх встановити зараз неможливо, оскільки такі майданчики – дороговартісні. Тому тут передусім слід зважити фінансові можливості», – зазначив член інженерної комісії, депутат Львівської міської ради Іван Рудницький.

Одностайну підтримку у депутатів знайшла петиція про те, аби зробити весь громадський транспорт у м. Львові доступним для маломобільних груп населення.

Ще однією петицією львів’яни пропонують виплатити двірникам ОСББ, ЖБК та УК премії у розмірі 5000 грн за прибирання будинків у час пандемії. Її депутати підтримали. За словами члена інженерної комісії депутата Івана Рудницького, відповідно до ухвали Львівської міської ради ЛКП виплатили премії двірникам, які посилено працюють у період пандемії. Такі ж виплати слід здійснити і для двірників ОСББ, ЖБК і УК.

Ці електронні петиції депутати мають затвердити на черговому пленарному засіданні Львівської міської ради.

Коментарі

Позначки: , , , ,