Депутати Львівської міськради затвердили склад 12 депутатських комісій

Новини 23 Грудня, 2020 176

Депутати Львівської міськради затвердили склад 12 депутатських комісій

23 грудня на пленарному засіданні депутати затвердили структуру та персональний склад постійних комісій Львівської міської ради 8-го скликання.

Про це інформує депутатський портал Львівської міськради, пише Четверта студія.

Відповідно до ухвали, у Львівській міській раді діятиме 12 постійних депутатських комісій.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

постійних комісій Львівської міської ради 8-го скликання

  1. Комісія комунального майна, ресурсів та історичного середовища

Івах Сергій Ярославович                            – голова комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Москаленко Андрій Олександрович         – заступник голови комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Гринишин Володимир Іванович                – секретар комісії, всеукраїнське об’єднання “Свобода”

Члени комісії:

Пелех Олена Зінонівна                               – політична партія “Європейська солідарність”

 

  1. Комісія міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства

Шевців Андрій Володимирович                – голова комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Лукашевський Юрій Олегович                  – заступник голови комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Рудницький Іван Іванович                         – секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Члени комісії:

Дуда Роман Ігорович                                  – політична партія “Європейська солідарність”

Доскіч Остап Юрійович                             – політична партія “Європейська солідарність”

 

  1. Комісія землекористування та агломерації

Гаразд Володимир Петрович                     – голова комісії, політична партія “Голос”

Мельничук Любомир Анатолійович         – заступник голови комісії, всеукраїнське об’єднання “Свобода”

Моравецький Юрій Васильович                – секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Члени комісії:

 

Зубрицька Богданна Іванівна                     – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Ворко Тарас Ігорович                                – політична партія “Варта”

Грицевич Роман Євгенович                       – політична партія “Європейська солідарність”

Дідух Михайло Олексійович                     – політична партія “Європейська солідарність”

 

  1. Комісія архітектури, містобудування та розвитку територій

Різник Олексій Романович                         – голова комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Мартинюк Юрій Анатолійович                 – заступник голови комісії, політична партія “Варта”

Гутник Андріян Юрійович                        – секретар комісії, всеукраїнське об’єднання “Свобода”

Члени комісії:

 

Бербека Назарій Володимирович              – політична партія “Європейська солідарність”

Доскіч Віктор Вікторович                          – політична партія “Європейська солідарність”

Дячишин Андрій Богданович                    – політична партія “Голос”

Давидович Любов Павлівна                       – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

 

  1. Комісія фінансів та планування бюджету:

Шелестак Наталія Володимирівна            – голова комісії, політична партія “Варта”

Троць Віталій Іванович                              – заступник голови комісії, політична партія “Голос”

Гринів Юрій Олексійович                          – секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Члени комісії:

 

Василишин Олег Михайлович                   – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Довжик Вікторія Вікторівна                      – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Кошулинський Руслан Володимирович   – всеукраїнське об’єднання “Свобода”

Посипанко Ольга Іванівна                         – політична партія “Європейська солідарність”

Гой Володимир Богданович                      – політична партія “Європейська солідарність”

Федишин Роман Степанович                     – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Шевченко Тетяна Григорівна                    – політична партія “Європейська солідарність”

 

  1. Комісія екології, природокористування та енергозбереження

 

Лучишин Володимир Станіславович        – голова комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Чижишин Марія Анатоліївна                     – заступник голови комісії, політична партія “Голос”

Окряк Анастасія Ізидорівна                       – секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність”

 

  1. Комісія культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків

 

Мелесова-Вальчак Лейла Магомедівна     – голова комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Хомчин Юлія Володимирівна                   – заступник голови комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Курочка Андрій Мирославович                 – секретар комісії, політична партія “Голос”

Члени комісії:

Адамик Петро Михайлович                       – політична партія “Європейська солідарність”

 

  1. Комісія освіти і науки:

Христенко Вікторія Вікторівна                  – голова комісії, політична партія “Голос”

Васюта Неля Мирославівна                       – заступник голови комісії, політична партія “Варта”

Сомик Наталія Петрівна                             – секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність

Члени комісії:

 

Закалюк Андрій Євгенович                        – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

 

  1. Комісія підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини

Динік Оксана Вікторівна                            – голова комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Марусяк Володимир Ярославович            – заступник голови комісії, секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Печенко Орест Орестович                         – секретар комісії, політична партія “Варта”

Члени комісії:

Возняк Олекса Орестович                          – політична партія “Голос”

 

  1. Комісія законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки

Пак Уляна Ігорівна                                     – голова комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Мельник Юрій Миколайович                    – заступник голови комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Тягнибок Андрій Ярославович                  – секретар комісії, всеукраїнське об’єднання “Свобода”

 

  1. Комісія транспорту, зв’язку та міської мобільності

Зінкевич Ігор Володимирович                   – голова комісії, політична партія “Варта”

Стець Андрій Романович                           – заступник голови комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Лесик Володимир Любомирович              – секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність”

 

  1. Комісія охорони здоровя та соціального захисту

Веремчук Валерій Миколайович               – голова комісії, політична партія “Варта”

Герич Гнат Ігорович                                   – заступник голови комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Пасевич Олена Вікторівна                         – секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність”

 

Члени комісії:

Шолтис Ігор Вікторович                            – політична партія “Голос”

Колесник Дмитро Євгенович                     – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Бойко Євген Теодозійович                         – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Кузик Євген Станіславович                       – політична партія “Європейська солідарність”

Ломага Юрій Томашович                          – політична партія “Європейська солідарність”

Маруняк Оксана Іванівна                           – політична партія “Європейська солідарність”

Коментарі

Позначки: , ,