Депутат Львівської міської ради вимагає усунути від виконання обов’язків Андрія Білого

Новини 25 Березня, 2021 760

Андрій Білий

У Львівській міськраді депутат Ігор Шолтис від партії «Голос» зачитав звернення до міського голови про усунення від виконання обов’язків начальника управління безпеки міста Андрія Білого. Також це звернення, яке підписали кілька ГО та ветеранських організацій, він адресував управлінню СБУ у Львівській області.

Про це повідомляє Твоє Місто, пише “Четверта студія”.

«Є документальні свідчення, що Андрій Білий, який виконує обов’язки начальника управління безпеки міста, пов’язаний з особами, які ідентифіковані СБУ як такі, що суперечать забезпеченню суверенітету України. Ставши заступником директора департаменту житлового господарства у 2015 році він злобіював проєкт ухвали про підсписання меморандуму, за яким АТП №1 має віддати 19,5 млн грн боргів ЛАЗу факторинговій компанії «Оптимум фактор», власницею якої є Таїсія Саніна, дружина російського бізнесмена Ігоря Чуркіна. Чуркіну та його оточенню заборонений в’їзд в Україну», – зачитав Ігор Шолтис.

Також він додав, що батько Андрія Білого Леонід Білий є депутатом Верхньосадовського муніципального округу Севастополя від партії «Єдиної Росії» в окупованому Криму.

«Система Youcontrol знаходить зв’язок між російською компанією «Артвин», якою керує Леонід Білий, та компанією Оптимум фактор», яка отримала від міста через АТП №1 24 млн грн за колись куплені у Львівського автобусного заводу автобуси. Фактично він сприяв вибиттю боргу львів’ян для прихильників російської агресії», – заявив Ігор Шолтис.

Тому ГО, які підписали звернення, просять голову міськради усунути Андрія Білого від виконання обов’язків.

Коментарі

Позначки: ,