День шахтаря дві зміни гірників Львівщини зустріли під землею (ФОТО)

Новини 31 Серпня, 2020 340

Фото: ФБ/Oksana Balitska

Страйк на шахті «Надія» триває. Наразі реакції обранця від 124 округу Камельчука немає

35 гірників шахти «Надія» станом на 8.30 ранку 31 серпня,  залишаються під землею. У двох шахтарів через тиск погіршився стан здоров’я і було прийняте рішення піднятися на поверхню.

Як пише “Четверта студія”, про це повідомив на своїй сторінці у ФБ Михайло Волинець.

“Підземна акція протесту розпочалася й триває з 28 серпня. Родини гірників з березня не отримують зароблені гроші. Станом на 25 серпня борг перед працівниками підприємства сягнув 61,54 млн грн. Гірники говорять, що протест триватиме доти, доки їм не виплатять заборговане”,- повідомив Волинець.

https://www.facebook.com/MykhailoVolynets/videos/520806588730979/

Кількадесят шахтарів не почули привітань з професійним святом. Під землею, де вони страйкують уже другу добу, не тягне інтернет.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на «Ехо Червонограда», понад три десятки шахтарів уже другу добу не піднімаються на поверхню. І приїзд представника профільного міністерства гірникам надії на виплату заробленого не додав.

На страйки «Надії» відреагував голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

На жаль, ваша важка праця не завжди гідно і вчасно винагороджена. Знаю про ситуацію на шахті «Надія». Я на контакті з представниками Міністерства енергетики, де вирішують це питання. Там мають зробити все можливе, щоб заборговану зарплату виплатили у найкоротші терміни.

Нардеп Михайло Волинець опублікував відео з місця, де вже другу добу бастують гірники копальні. За інформацією депутата, станом на 25 серпня зарплатна заборгованість перед працівниками підприємства сягнула 61,54 млн грн.

https://www.facebook.com/MykhailoVolynets/videos/629726041016550/

Наразі реакції на фб-сторінці обранця від 124 округу Юрія Камельчука немає. Хоча саме він кілька днів тому заявляв, що йому «треба проконтролювати вчасне надходження зарплати шахтарям, і, якщо буде необхідність, повибивати це у мінфіну».

 

 

Коментарі

Позначки: , ,