Чиновники Садового продовжують порушувати законодавство, – Зінкевич

Новини 26 Грудня, 2019 292

Фото: Ігор Зінкевич.

На сесії Львівської міської ради розглядатимуть питання кредиту Європейського інвестиційного банку в сумі 12 млн. євро на придбання нових трамваїв

Сьогодні, 26 грудня, на сесії Львівської міської ради розглядатимуть питання кредиту Європейського інвестиційного банку в сумі 12 млн. євро на придбання нових трамваїв. Укропівець, депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич вважає, що «Львівелектротранс» має оновлювати свій рухомий склад, однак голосувати за це рішення не буде. Про це пише Четверта студія з посиланням на партію “Укроп Львівщина”.

«Чиновники Управління транспорту Львівської міської ради допускають грубі порушення законодавства України при призначенні і звільненні керівників ЛКП. Чиновники «Львівелектротранс» не погоджують свої рішення у Міністерстві інфраструктури України. Львівська міська рада не направляла у МІУ листа щодо погодження призначення на посаду теперішнього керівника А.М. Свищо.Саме тому в мене є сумніви у тому, що він має право підписувати будь-які документи, оскільки призначений на посаду протиправно із перевищенням посадовцям Управління транспорту своїх повноважень. Як представник громади, колишній правоохоронець та просто законослухняний громадянин України, не можу голосувати за рішення, яке може у майбутньому породити правові колізії, які можуть мати непередбачувані наслідки», – заявив Ігор Зінкевич.

Він вимагає в Андрія Садового припинити ці порушення і погодити у Міністерстві інфраструктури України достойну кандидатуру керівника ЛКП «Львівелектротранс». Лише потім керівник підприємства, який пройшов всі процедури погодження, матиме право підписувати будь-які документи.

ЧИНОВНИКИ УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТУ ПРОДОВЖУЮТЬ ПОРУШУВАТИ ЗАКОНОДАВСТВО – ІГОР ЗІНКЕВИЧ Сьогодні на сесії Львівської…

Опубліковано УКРОП Львівщина Четвер, 26 грудня 2019 р.

Коментарі

Позначки: , , ,