Червоноградська районна ТВК зобов’язала дві комісії внести виправлення у бюлетені

Новини 25 Жовтня, 2020 200

Фото: ОПОРА/ФБ

25 жовтня відбулося засідання Червоноградської районної територіальної виборчої комісії. На ньому ТВК  зобов’язала дві дільничні виборчі комісії внести виправлення у всі бюлетені. Виявилося, що фірма, яка їх друкувала, запакувала бюлетені не у ті пакети. А члени ДВК на них уже поставили печатки. Про це інформує ОПОРА Львів, пише Четверта студія.

На ранковому засіданні виборчих дільниць №460445 та №461290 в межах територіального виборчого округу №5 Червоноградського району при підготовці бюлетенів для видачі виборцям, членами ДВК виявлено розбіжності у номерах дільниць на бюлетенях.

Помилка допущена підприємством-виготовлювачем при пакуванні виборчих бюлетенів з виборів депутатів Червоноградської районної ради Львівської області.

Члени двох дільничних виборчих комісій неналежно оглянули бюлетені під час перерахунку і завірили їх печаткою відповідної виборчої дільниці.

Згідно з постановою Червоноградської районної територіальної виборчої комісії, ТВК зобов’язала членів дільничних виборчих комісій №460445 та №461290 внести виправлення на усі бюлетені у полі “№ дільниці” згідно номеру своєї дільниці та завірити ці виправлення печаткою відповідної виборчої комісії з підписами голови та секретаря цієї комісії.

Коментарі

Позначки: ,