Черга бажаючих перетнути кордон у пункті пропуску Корчова-Краківець вже зникла

Новини 29 Березня, 2020 198

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Попри попередні повідомлення про цілковите закриття кордонів, українська сторона продовжує впускати своїх громадян

Українці боялися, що після полуночі вони не зможуть потрапити додому. Проте, попри попередні повідомлення про цілковите закриття кордонів, українська сторона продовжує впускати своїх громадян.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє Польське радіо.

Як зазначається, поліпшилася ситуація на прикордонному переході в Корчовій. На цьому КПП на кордоні з Україною вже немає натовпу, що стояв тут у чергах упродовж останніх двох діб. Українці боялися, що після полуночі вони не зможуть потрапити додому. Проте, попри попередні повідомлення про цілковите закриття кордонів, українська сторона продовжує впускати своїх громадян.

Через масове повернення українців у п’ятницю було видано тимчасовий дозвіл на піший перетин кордону, завдяки чому через автомобільний КПП пройшли 3158 людей, – розповідає речниця Бескидського відділу прикордонної служби Ельжбєта Пікор:

«До 24-ї (години – ред.) з Польщі виїхали майже 8 тисяч громадян України, а після 24-ї було лише 350 охочих вирушити з Польщі до України. У Корчовій весь час туди й назад їздять автобуси. За вчорашню добу було 79 курсів, тобто вони їздили туди й назад і завдяки цьому перевезли 2878 осіб».

Зранку в суботу в черзі на КПП стояли приблизно чотири десятки людей, але кордону вже не можна перетинати пішки. Приватні автівки обслуговуються без затримки, – додає Пікор.

У п’ятницю воєвода Підкарпатського воєводства, у зв’язку з ситуацією, що склалася, наказала відповідним службам забезпечити напої, канапки та санітарні умови для тих, хто чекає на перетин кордону. Натомість місцеві підприємці продавали їм теплі страви.

Коментарі

Позначки: , , , , ,