Бюджет Львівської області переходить на військові рейки

Новини 09 Листопада, 2023 1 044

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати 20 тисяч гривень, але не всі / Фото: pixabay.com

75% перехідних коштів у бюджеті Львівської області на 2024 рік будуть спрямовані на потреби наших захисників

Бюджет Львівської області переходить на військові рейки. Пізно, але краще так, ніж ніколи. Сьогодні голова Львівської обласної адміністрації оголосив, що 75% перехідних коштів у бюджеті області на 2024 рік будуть спрямовані на потреби наших захисників. Саме такою була моя пропозиція на сесії обласної ради, що відбулась у вересні.

Про це у Фейсбуці написав депутат Львівської обласної ради Юрій Раделицький, пише Четверта студія.

Крім цього, сьогодні стало відомо, що Верховна рада підтримала законопроект про скерування військового ПДФО з місцевих у державний бюджет на потреби армії.

“Зазначу, що за усі ці місяці від початку повномасштабного вторгнення депутати Львівська обласна рада пропонували ряд конструктивних та важливих ініціатив щодо забезпечення наших військових та посилення обороноздатності нашої країни.

Шкода, що обставини склались так, що обласний бюджет формувався та затверджувався в стінах ОВА, без співпраці з депутатами обласної ради.

Впевнений, якщо наступного року ми змінимо цю ганебну звичку, то навіть без військового ПДФО Львівщина зможе належно забезпечувати наших захисників на фронті і не лише коштами від перевиконання бюджету. Нам є ще куди рухатись в частині оптимізації некритичних видатків в часі війни”, – наголосив депутат.

Коментарі

Позначки: , , ,