Боксерки Львівського коледжу спорту здобули дві медалі чемпіонату України в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 14 Березня, 2021 383

14 березня 2021 року в Ужгороді завершився чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат.

Про це ІВ Четверта студія повідомила Оксана Вацеба.

В обласному центрі Закарпаття у трьох вікових групах змагалося 276 спортсменок із різних регіонів України. На рингу місцевого спортивного комплекс «Юність» успішно виступили й вихованки відділення боксу Львівського фахового коледжу спорту (тренери Роман Джуман, Зорян Шевадзуцький).

Золоту медаль національного чемпіонату у ваговій категорії 54 кг серед молоді виборола учениця 11 класу Анна Добровольска. А на рік молодша Яна Зензелюк піднялася на третю сходинку п’єдесталу пошани у ваговій категорії 63 кг у категорії юніорок.

На ужгородському ринзі виступили ще дві учасниці Львівського спортколеджу, які зупинилися за крок від медального подіуму: на п’ятому місці завершили змагання учениця 11 класу Вікторія Мілова (вагова категорія 51 кг, молодь) та дев’ятикласниця Марія Габінет (вагова категорія 50 кг, юніорки).