Більшість людей незадоволені чинним урядом, – Синютка

Новини 06 Березня, 2021 105

Олег Синютка Фото 4studio

Найбільшим досягненням чинного уряду є той факт, що він протримався цілий рік.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка, пише Четверта студія.

“Напевно, найбільший здобуток уряду – те, що він протримався рік часу. Це його найбільший здобуток і його найбільша перемога. Тому, напевно, коли його затверджували і коли не прийняли програму уряду, ніхто не вірив, що він рік часу буде”, – заявив Синютка.

Він зауважив, що за період цього уряду бідність людей досягла найвищого рівня з часів початку російської агресії.

“А для держави? Для держави давайте порахуємо. З чого почнемо? З економіки почнемо. Мені здається, все, що може обвалитися, все на сьогоднішній день обвалюється. І сьогодні зубожіння людей, бідність людей досягло, напевно, найбільшого періоду з моменту російської агресії”,- підкреслив нардеп.

“І те, що нам здавалося за чотири роки, що люди не отримали того рівня, який вони очікували, то я переконаний: якщо запитати їх сьогодні, то люди вже дають відповідь. Тільки 20% кажуть, що життя їхнє змінилося на краще. А 38% кажуть, що краще було при попередній владі”, – додав представник “Європейської Солідарності”.

Він також зазначив, що постійні обіцянки у боротьбі з коронавірусом це суцільна брехня від чинної влади.

“Хоча і попередня влада мала багато помилок. Я не хочу говорити про вакцинацію і про коронавірус. Тому що здається, що те, до чого сьогодні довела сьогоднішня влада, – це є просте знущання над країною. Брехня, брехня і ще раз брехня”, – заявив нардеп.

Коментарі

Позначки: , ,