Мер Львова обурився відсутністю депутата у сесійному залі
Мер Львова Андрій Садовий обурився відсутністю депутата Назарія Бербеки у сесійному залі
Про це пише Четверта студія.
“А де Бербека? Чи багаті люди після обіду не працюють?”, – сказав Садовий.
Коментарі
Більше новин читайте на телеграм-каналі Четвертої студії, а також у спільноті "Новини Львова"
Позначки: Андрій Садовий, Львів, Львівська міська рада, Назарій Бербека






