Автовласники не повинні дати Садовому жодного голосу, – експерт

Новини 08 Лютого, 2020 1 199

Автовласники не повинні дати Садовому жодного голосу, - Антон Лягушкін. Фото Львів’яни за електротранспорт

Політична сила, яку створив мер Львова Андрій Садовий, поступово йде у небуття

Політична сила, яку створив мер Львова Андрій Садовий, поступово йде у небуття. Про це у Фейсбуці пише громадський активіст та експерт із сфери транспорту міста Львова Андрій Лягушкін, пише Четверта студія.

“Скоро фракції “Об’єднання “Самопоміч” не стане в Одеській міській раді. Навіть наявність у Андрія Садового достатньо потужного медіа-ресурсу всеукраїнського рівня не забезпечила його політичній силі проходження у Верховну Раду. Причому по мажоритарці “пролетіли” вельми знакові персонажі із найближчного оточення Андрія Івановича – його тезки – Андрій Шевців та Андрій Москаленко”, – відзначив Лягушкін.

Він додав, що з огляду на ці обставини можна сказати тільки одне – перемога Садового на місцевих виборах можлива тільки за одного сценарію – масованого використання піар- і адміністративного ресурсу, коли бюджетникам та їх родинам “добровільно-примусово” рекомендуватимуть голосувати за “сонцесяйного”.

“На жаль, свою лепту можуть додати “інтелектуали”, які заниють, що “Садовому немає альтернативи”…”, – додає Антон Лягушкін.

“З огляду на ті “експерименти” в галузі транспорту та інфраструктури, яке некваліфіковане оточення Садового із браком аналітичного мислення та здорового глузду, протягує в місті, автовласники не повинні дати Андрію Івановичу жодного голосу”, – переконаний експерт.

Політична сила, яку створив мер Львова Андрій Садовий, поступово йде у небуття. Скоро фракції "Об'єднання "Самопоміч" не…

Опубліковано Антоном Лягушкіним Пʼятниця, 7 лютого 2020 р.

Коментарі

Позначки: , ,