Аваков вирішив звільнити керівника Нацполіції у Львівській області - Четверта студія

Аваков вирішив звільнити керівника Нацполіції у Львівській області

Новини 23 Серпня, 2019 42

Фото: НПУ

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вирішив звільнити керівників Національної поліції у Львівській, Закарпатській, Запорізькій та Житомирській областях.

Як передає УНІАН про це йшлося на колегії Міністерства внутрішніх справ щодо аспектів діяльності органів системи МВС.

Спочатку Аваков звернувся до голови Нацполіції Сергія Князєва, щоб той конкретно назвав керівників областей, де спостерігаються найгірші показники у розкритті злочинів.

Князєв заявив, що, ”зважаючи на сукупність допущених недоліків в організації роботи із протидії злочинності, є суттєві нарікання на керівників наступних головних управлінь: Львівської, Закарпатської, Запорізької, Житомирської областей”.

”Я готовий прийняти кадрові рішення з цих зазначених керівників, пане міністре, і також зауважу, що чимало прорахунків у роботі допущено у Дніпропетровському главку, але саме за неналежну організацію роботи підрозділу керівника звільнено в минулому місяці”, – сказав Князєв.

Також Аваков наголосив, що ”повинна бути відповідальність, і ці керівники повинні знайти іншу працю”.

Міністр зауважив, що очікує від голови Нацполіції відповідних подань до кінця сьогоднішнього дня.

”Нам потрібні і кадрові, і структурні зміни. Я ще раз наголошую: я приймаю рішення про звільнення керівників главків Львівської, Закарпатської, Запорізької та Житомирської областей. Прошу відповідних офіцерів після засідання колегії зайти до мене для вирішення питання подальшого проходження служби”, – сказав Аваков.

Довідка. Валерій  Середа — генерал-майор поліції.

З 1991 року працює в лавах МВС України.

Протягом 2003—2010 років працював у підрозділах роботи з персоналом та кадрового забезпечення УМВС України у Львівській області.

З 2010 року працює у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

2011 року захищає кандидатську роботу «Публічно-правова скарга як засіб захисту особи від незаконних дій або бездіяльності публічної адміністрації».

З 2013 року — доцент кафедри конституційного, адміністративного і міжнародного права.

У червні 2014 року очолив Львівський державний університет внутрішніх справ.

Брав участь у формуванні батальйону спецпризначення «Львів», в його складі воював за визволення Лисичанська, Кримського, Золотого та Станиці Луганської.

19 грудня 2014 року полковнику міліції Середі присвоєно звання генерал-майора міліції.

З 13 грудня 2016 року очолив поліцію Львівської області.

 

Коментарі

Позначки: , , , , ,