Aegean Airlines в серпні відновить рейси із Києва в Афіни

Новини 26 Травня, 2020 253

Ілюстрація: Вікіпедія

Регіональна авіакомпанія Європи Aegean Airlines разом з дочірньою авіакомпанією Olympic Airlines в травні почне відновлювати виконання деяких рейсів.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на  lowcost.ua, авіакомпанія має намір до кінця травня відновити міжнародні рейси з Афін до Женеви, Цюриха, Франкфурта та Мюнхена.

До коронавірусної кризи грецька авіакомпанія виконувала регулярні рейси із Києва в Афіни, і за попередньою інформацію відновити польоти за цим напрямком планують з 3 серпня 2020 року. Рейси виконуватимуться три рази на тиждень літаками Airbus A320. Наразі в системі бронювання відсутні квитки на цей рейс.

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та адаптації до нового способу подорожей авіакомпанія запровадила ряд важливих, тимчасових змін до своїх правил. Так, велика ручна поклажа більше не допускається до провезення в салоні літака, її забиратимуть на стійці реєстрації та перевозитимуть в багажному відсіці літака. Варто також зауважити, що при бронюванні квитків у період до 15 червня, незалежно від дати вильоту, єдиним доступним тарифом буде Flex.

Довідково. Aegean Airlines – грецька авіакомпанія, яка входить до складу найбільшого авіаційного альянсу світу Star Alliance. Повітряний флот авіакомпанії складається з 65 літаків, у тому числі шести сучасних Airbus A320neo. До кризи, маршрутна мережа перевізника складалась з 155 напрямків: 31 внутрішніх (які виконує Olympic Airlines) і 124 міжнародних в 44 країни світу.

 

Коментарі

Позначки: , ,