60% забудовників Львова носили долю Садовому

Новини 06 Жовтня, 2023 23 776

Львівський окружний адміністративний суд позбавив виконавчий комітет Львівської міськради повноважень видавати містобудівні умови та обмеження

Мене від цього Андрія Садового вже нудить. На цей раз Андрій Доля Садовий вирішив остаточно будівельний бізнес покласти під себе.

Про це пише Четверта студія з посиланням на телеграм-канал «Джокер».

І це все тупо відбувається під час війни, поки одні на фронті в окопах у Андрія Садового гроші, влада, бруківка. 

60% забудовників Львова носили долю Садовому, тепер Андрій Садовий хоче, щоб усі 90% забудовників носили йому доляху під час війни. 

Просто почитайте, що там коїться. 

Андрій Садовий хапається за останню палицю, аби втримати питання містобудів. І попри те, що роками він та його «ручний виконком» добре насолили тим забудовникам, які відмовлялися нести «долю» – мер вирішив пошукати у них підтримки, особисто постати перед підприємцями не ризикнув, а от Зубача не пошкодував. Тож заступник міського голови Любомир Зубач та головний архітектор Антон Коломейцев зустрілися з львівськими забудовниками, аби обговорити таке болюче і цінне для чиновника та мера питання видачі містобудів.

Про це на своїй сторінці у соціальних мережах повідомив депутат Львівської міської ради від фракції «Європейська Солідарність» та відомий забудовник Назар Бербека.

Певно мер і Зубач планували «давити авторитетом» і вртешті сподівалися отримати підтримку, але там її не знайшли: забудовники одноголосно і категорично виступили проти того, щоб ці повноваження передали «ручному» виконкому мера, щоб той їх і надалі тримав за «міцні горішки».

Це не дивно, адже під час розгляду містобудівних питань неодноразово порушувалось законодавство. Це дослідили члени підкомісії з питань діяльності виконавчого комітету. Замість 10 робочих днів заявники могли очікувати на відповідь понад 180 днів. Окрім того, Львівська міська проводила реконструкції комунальних об’єктів, без погодження депутатського корпусу!

«Натхненний» зустріччю Зубач  у своїх соціальних мережах та на новинному ресурсі, який належить Андрію Садовому почав розмірковувати про містобуди крізь призму астрології, забувши про ряд порушень щодо законних термінів, яких не дотримувався виконком, він бідкається через простої…

«Астрологи кажуть: коли Місяць спадає – це гарний час позбутися всього, що заважає в житті. Тож є шанс, що емоції вщухнуть, амбіції спадуть. Хтось зрозуміє, що до виборів далеко і є просто важливі для міста речі.

Районна рада займеться своїми справами, а спільне рішення буде знайдено у стінах Ратуші. І воно точно буде законним і в інтересах громади. Адже містобудування – дуже чутлива для мешканців сфера. І без їхньої участі це точно не поїде.

В Зубача істерика з приводу містобудівних: «Чому виконавчий комітет став неугодним? Можливо, тому, що це колегіальний орган, на якого важче натиснути чи, наприклад, судовим рішенням зобов’язати прийняти певне рішення? А можливо, тому, що саме виконавчий комітет запровадив мораторій на видачу нових містобудів у мікрорайоні Під Голоском – і комусь це дуже невигідно?” – запитує він і пише, що це напевно так місяць подіяв на депутатів.

А тут є посібник НАЗК “Корупційні ризики в процедурі видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки”, 2021 рік, в якому чітко зазначено, що видача містобудівних умов виконкомом – то корупція. І, як приклад, наведено виконком Львівської міськради.

То може це місяць так вплинув на свідомість чиновників, а не депутатів, якщо вони не помічають очевидного і готові оббрехати всіх, аби залишитись при кориті? – пише телеграм-канал.

Нагадаємо, своїм рішенням Львівський окружний адміністративний суд позбавив виконавчий комітет Львівської міськради повноважень видавати містобудівні умови та обмеження на будівництво чи реконструкцію на території всієї ОТГ.

На крайньому пленарному засіданні Львівської міської ради депутатам запропонували визначити управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР спеціально уповноваженим органом містобудування та архітектури. Однак Андрій Садовий поспішно закрив сесію, аби не допустити голосування, яке точно буде не на його користь. Як каже Зубач «будівництво – це бізнес чутливий до простоїв», але не тоді, коли мер може залишитися без «долі», а видача містобудів стане такою, як пише закон!

Коментарі

Позначки: , , ,