500 першокурсників Академії сухопутних військ склали присягу у Львові

Новини 25 Серпня, 2019 89
500 першокурсників Академії сухопутних військ склали присягу у Львові

500 першокурсників Академії сухопутних військ склали присягу у Львові

Військової справи курсанти навчатимуться чотири роки

500 новобранців склали присягу бути вірними захисниками України у львівській Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.  Про це повідомляє “5 канал”.

Військової справи курсанти навчатимуться чотири роки. Це офіцери-командири для механізованих підрозділів, танкових військ, інженерних військ та фахівці з морально-психологічного забезпечення. Через 4 роки вони стануть офіцерами і поповнять лави Збройних сил України.

Особливістю цьогорічного набору є те, що серед першокурсників – 101 дівчина. На плацу Академії зібралися близько тисячі батьків. Не приховують, що переживають за дітей, але пишаються, що ті обрали гідний фах.

Також привітали новобранців військовослужбовці інших країн світу, які нині проходять вишкіл на Яворівському полігоні.

Владислав Меснікович, курсант Національної Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, розповів, чому вирішив вступати саме у цей виш: “Вирішив! Хотів завжди обороняти свою Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність. В інженерні війська хотілось би”.

А інший курсант Євгеній Настюк каже: “Це дуже мужня професія. Це була мрія мого дитинства, і мама була в зоні бойових дій. Я дуже того хотів”.

Коментарі

Позначки: ,