26 Book Forum оприлюднив повну програму фестивалю (ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ)

Новини 22 Серпня, 2019 67

18−22 вересня 2019 року у Львові на понад 30 локаціях міста відбудеться 26 Book Forum — головний культурний фестиваль країни. На офіційному сайті форуму з’явилась повна програма всіх заходів, запланованих цьогоріч.

Як зазначають організатори, основними подіями є:

урочисте відкриття 26 Book Forum;
церемонія вручення премії Book Forum Best Book Award;
Ніч поезії та музики non-stop;
X Львівський міжнародний бібліотечний форум.
Програма головного культурного фестивалю країни в цифрах:

підготовка програми зайняла 1560 годин;
учасниками програми 26 Book Forum стали 1000 авторів, ілюстраторів, перекладачів, культурних менеджерів, громадських діячів та журналістів;
події фестивалю відбудуться в понад 30 локаціях Львова;
у програмі фестивалю 20 тематичних кластерів та спеціальних проектів;
учасники їдуть на 26 Book Forum з 30 країн світу.

Повна програма форуму — тут.

Нагадаємо, 26 Book Forum — найбільший ярмарок української книги та один із наймасовіших заходів такого типу в Східній Європі. Головні експозиції розташовуються у Палаці мистецтв, біля Палацу Потоцьких, а також на алеї Проспекту Свободи.

Зустрічі з українськими та іноземними авторами, автограф-сесії, презентації, тематичні кластери та спецпроекти, тисячі книжок та унікальна Ніч поезії та музики відбудуться у понад 35 локаціях середмістя Львова.

Класика у нових виданнях українською, сучасна поезія, коротка проза, фентезі, нон-фікшн, наук-поп і бізнес-література, посібники, дитяча книга та безліч інших улюблених жанрів і корисних форматів — цьогоріч на гостей ярмарку чекатимуть понад 2000 новинок.

Участь у книжковому ярмарку візьмуть близько 300 видавництв, книготорговельних структур, поліграфічних підприємств, громадських організацій і фондів.

Співорганізатори: ГО «Форум видавців», Український інститут книги, Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація.

26 Book Forum реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.

Коментарі

Позначки: , , ,