Провокації – російське «фсьо»

Ми переможемо 15 Липня, 2022 16

Запорізька АЕС залишається одним із найцікавіших для окупантів об’єктом для здійснення різного штибу провокацій

Як повідомляють наші джерела, Запорізька АЕС залишається одним із найцікавіших для окупантів об’єктом для здійснення різного штибу провокацій.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Енергоатом.

То півника Лєбєдєва привезуть «проспівати» російську «зорьку» з будівлі енергоблоку, куди його як свідомого фахівця в «близькоядерному» колі проведуть попри обмежений доступ й у супроводі озброєних рашистів. Навіщо пропускали у «закриті» приміщення – досі загадка. Хіба, може, мав надати «цінні» вказівки українським атомникам?

За кілька днів по тому, 13.07.2022 року, о 10-й годині у взагалі забороненій для прольотів зоні в м. Енергодар та неподалік ядерного об’єкту був зафіксований проліт щонайменше одного гелікоптера вогневої підтримки Ка-52 вкс рф, який скинув невідомий предмет циліндричної форми на один з корпусів учбово-тренувального центру атомників, розташований безпосередньо перед промисловим майданчиком ЗАЕС.

Отже, загарбники продовжують нехтувати правилами ядерної безпеки – можливо, задля дискредитації Збройних Сил України – та створювати загрозу надзвичайної ситуації з непередбачуваними наслідками планетарного масштабу.

Коментарі

Позначки: