Обмеження права керування автомобілем для чоловіків – це порушення Конституції, – Гончаренко

Ми переможемо 09 Квітня, 2024 117
Олексій Гончаренко

Олексій Гончаренко

Комітет національної безпеки та оборони підготував остаточний варіант мобілізаційного законопроєкту до другого читання

Отже, Комітет національної безпеки та оборони підготував остаточний варіант мобілізаційного законопроєкту до другого читання.

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко, пише Четверта студія.

Основні положення:

🔹Залишається норма про право на демобілізацію людей з інвалідністю. Давно добивався цього і буду відстоювати у залі голосування. 

🔹Демобілізація у зв’язку із звільненням з полону (якщо військовослужбовці не висловили бажання продовжувати військову службу). Теж давно треба було приймати.

🔹Визнані обмежено придатними зобовʼязані будуть повторно прийти переогляд протягом 12 місяців. 

🔹Військовослужбовці у разі укладення першого контракту мають право на компенсацію 50 відсотків від першого внеску за кредитом, забезпеченим предметом іпотеки. Це дуже правильна норма.

🔹Ті, хто отримав 2-3 групу інвалідності після 24 лютого 2022 року (окрім військовослужбовців) підлягають повторному медичному огляду для визначення придатності до служби. 

🔻ВСІМ військовослужбовцям хочуть виплачувати щомісячну винагороду за особливості проходження служби у розмірі 10 тисяч гривень.

❗️вибачте, але це такий собі подарунок військовим, коли вже рік військові чекають повернення 30 тисяч. Дають, по суті, в обмін на повну неможливість звільнятися зі служби.

🔹70 тисяч гривень щомісячних виплат тим, хто бере участь у бойових діях «на нулі-нулі», і виконує завдання з контрнаступу, контратаки аж до ротного опорного пункту включно, а також на території противника.

🔻Обмеження консульських послуг для чоловіків від 18 до 60 років без військово-облікових документів.   

🔻Обмеження на керування транспортними засобами чоловікам відповідного віку за вимогою ТЦК. Порушення Конституції? Ні, не чули. 

Закон вступає в силу через місяць після прийняття, за цей час уряд має підготувати всі нормативні документи. 

Нагадаю, що цей законопроєкт розглядався в Комітеті два місяці!! Для того, щоб взагалі прибрати ключові норми, зокрема, і демобілізацію.

Коментарі

Позначки: , ,