Мер Червонограда зобов’язав керівників підприємств оновити особисті дані у додатку Резерв+

Ми переможемо 21 Травня, 2024 97

Міністерство оборони України запустило мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних, призовників і резервістів, який доступний для звантаження

Андрій Залівський доручив керівникам підприємств та установ віком 18-60 років оновити особисті дані за допомогою додатку Резерв+.

Про це повідомляє Ехо Червонограда.

Сьогодні, 21 травня, міський голова Червонограда Андрій Залівський доручив керівникам підприємств та установ призовного віку оновити особисті дані за допомогою додатку Резерв+.

За його словами, керівники мають першими подавати приклад. А щодо нього, то він оновив свої дані ще вчора, сама процедура тривала близько пʼяти хвилин.

Зазначимо, Міністерство оборони України запустило мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних, призовників і резервістів, який доступний для звантаження на смартфонах через App Store і Google Play Market з 18 травня, коли набув чинності оновлений закон про мобілізацію.

Згідно з ним, всі військовозобов’язані віком 18-60 років до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності).

Оновити дані можна будь-яким такими способами:

– через застосунок Резерв+;

– у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг.

 

Коментарі

Позначки: , ,