Львівщина першою в Україні модернізувала соціальну складову в роботі ТЦК

Ми переможемо 12 Січня, 2024 304

У планах – масштабування на інші області

Львівщину обрали пілотною областю з реалізації проекту щодо модернізації соціальної складової в роботі ТЦК та СП.

Про це та інші питання соціальної реінтеграції військовослужбовців, ветеранів і членів їх родин, йшлося сьогодні, 11 січня, під час зустрічі начальника Львівської ОВА Максима Козицького, голови правління «ГО «Простір можливостей» Оксани Коляди та голови Координаційного центру при ЛОВА Галини Бордун, пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОВА.

Як зазначила Оксана Коляда комплексний підхід до роботи з ветераном має починатись з ТЦК. Наразі ці структури таких функцій не виконують.

«Разом з тим вважаю недоцільним створювати органи чи структури, які дублюватимуть ті чи інші функції та послуги для ветеранів»,-  підкреслив очільник області.

Додамо, що команда Координаційного центру при ЛОВА ще у серпні минулого року розпочала системні зустрічі у громадах з родинами військовослужбовців за участі представників Пенсійного фонду, ТЦК та СП, Офісу родин військовослужбовців та ін.

У грудні рівень звернень родичів військовослужбовців до офісів Координаційного центру у районах зріс на 50%, не менш завантаженим був і початок 2024.

Відтак наступним кроком в реалізації проекту стане розробка алгоритмів роботи фахівців з соціальної підтримки ТЦК, аналіз їх функціоналу та взаємодії з іншими дотичними службами. Надалі – це створення та проведення навчання.

Планують провчити 60 фахівців, по 30 з Львівської та Хмельницької областей.

Проєкт представлять на форумі «Психосоціальні послуги», який відбудеться 9 лютого у Львові.

Головні ініціатори та партнери проєкту: Міністерство соціальної політики, Міністерство оборони, Генеральний штаб ЗС України, ГО «Простір можливостей», міжнародні партнери та донори.

Коментарі

Позначки: , ,