Проблемою Львова є відтік кваліфікованої молоді за кордон
В останньому номері Forbes Ukraine Andriy Krupa писав, що проблемою Львова є відтік кваліфікованої молоді за кордон. Я доповню – не лише за кордон, але й навіть до Києва і не тільки. Просто Львів перестав створювати можливості.
Як пише “Четверта студія”, про це написав на своїй сторінці у ФБ Ivan Horodyskyy.
“Я знаю юристів, що бажають працювати в практиках та індустріях, яких немає у Львові. Стартаперів, які переносять свої проекти до Київ, бо там краща екосистема для цього. PR менеджерів, які втомилися повторювати самих себе в схожих кейсах. І таких прикладів чимало.
Так – у Львові ти можеш стати найкращим юристом, ІТ-спеціалістом, PR-менеджером – але лише за мірилом Львова. Якщо ти хочеш рости далі – ти змушений покидати наше місто і перебиратися до Києва або ж за кордон”, – зазнається у дописі.
Як наголошує Іван Городиський, “у гонитві за іміджем, брендом та зовнішньою впізнаваністю Львів не помітив, що досягнув стелі можливостей, які він створює і поволі перетворюється лише на транзитний пункт на мапі для професіоналів. А 2020 рік довів, що мало мати найкращу в Україні каву чи найбільше пам’яток: треба мати мешканців, які здатні їх оцінити в будь-який час, а не лише покладатися на туристів”.
Він також зазначає, що “стратегічним завданням для Львова має знову стати містом можливостей, містом професійного зростання, куди прагнутимуть перебратися, щоб стати найкращими не лише у Львові чи Україні, а й на міжнародному рівні”.
“На жаль, програми кандидатів, які вже оголосили про участь у цих місцевих виборах не зосереджуються на цьому, а лише на вирішенні повторюваних і вічних проблем, які є теж важливими, однак не панацеєю. Львову треба об‘єднуватися та творити «Львів – місто можливостей» і 25 жовтня це лише одна, проте не остання віха на цьому шляху!”, – наголосив Іван Городиський.
Коментарі
Позначки: вибори, кадри, кандидати, Львів, можливості, молодь, спеціалісти