“Жодного госпіталізованого з Covid”: курортне містечко Львівщини похвалилося результатами

Коронавірус 26 Жовтня, 2021 158

м. Моршин. Фото: gazeta.lviv.ua

На Львівщині у курортному містечку Моршин, який навесні взяв участь в експерименті Міністерства охорони здоров’я з масової вакцинації населення, зараз немає жодного госпіталізованого пацієнта із коронавірусом.

Про це повідомив міський голова Руслан Ільницький, пише Четверта студія з посиланням на УНІАН

“Ми стовідсотково можемо сказати, що експеримент, який ми провели у квітні-травні із вакцинації населення міста, вдався. Влітку у нас взагалі не було хворих на COVID-19. З початком чергової хвилі захворюваності була госпіталізована лише одна 80-річна бабуся, але вона мала щеплення і перенесла хворобу у легкій формі, лише тиждень перебувала у лікарні. Зараз по місту ми маємо 22 людини, які хворіють на коронавірус, але всі вони лікуються вдома, амбулаторно, ніхто не госпіталізований”, – розповів Ільницький.

За словами міського голови,  станом на 26 жовтня у Моршині двома дозами вакциновані 74% жителів міста, однією дозою – 75%.”У нас працюють всі санаторії, є відпочивальники, працівники санаторіїв вакциновані на 100%. А приймаємо людей лише тих, хто має сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест”, – зазначив міський голова.

Нагадаємо, у курортному містечку Моршин на Львівщині 16 квітня запустили пілотний проект Міністерства охорони здоров’я України з масової вакцинації містян від COVID-19 для вироблення колективного імунітету. МОЗ повідомило у серпні, що в Моршині з червня не було нових випадків COVID – там на той момент вакцинували 66% дорослого населення.

Коментарі

Позначки: , ,