«Європейська Солідарність» закликає Садового не займатись піаром (ВІДЕО)

Коронавірус 20 Березня, 2020 345

Скриншот відео ФБ/Олег Синютка

“Європейська Солідарність” вимагає включити до складу Львівського міського Штабу представників всіх фракцій для оперативного реагування та моніторингу, як це зробили на загальнодержавному рівні, – Синютка

У Львові вже упродовж кількох тижнів діє Штаб оперативного реагування у боротьбі з поширенням коронавірусу: кулуарний і несистемний.

Як пише “Четверта студія”, про це зазначив у дописі на своїй сторінці у ФБ народний депутат України від “Європейської Солідарності” Олег Синютка.

Синютка наголошує, що “міські урядники оберігають «фортецю» як «Джон Сноу стіну» і не допускають до «обителі» нікого”.

“Європейська Солідарність вимагає включити до складу Львівського міського Штабу представників всіх фракцій для оперативного реагування та моніторингу, як це зробили на загальнодержавному рівні, де до Штабу порядку входять і влада, і опозиція. У скрутні часи не можна займатися піаром. Нам разом жити у цьому місті і маємо спільно допомогти людям, які потребують нашої підтримки”, – зазначається у дописі народного депутата.

У Львові вже продовж кількох тижнів діє Штаб оперативного реагування у боротьбі з поширенням коронавірусу: кулуарний і несистемний.Міські урядники оберігають «фортецю» як «Джон Сноу стіну» і не допускають до «обителі» нікого.Європейська Солідарність вимагає включити до складу Львівського міського Штабу представників всіх фракцій для оперативного реагування та моніторингу, як це зробили на загальнодержавному рівні, де до Штабу порядку входять і влада, і опозиція.У скрутні часи не можна займатися піаром. Нам разом жити у цьому місті і маємо спільно допомогти людям, які потребують нашої підтримки.

Опубліковано Олегом Синюткою Пʼятниця, 20 березня 2020 р.

 

Коментарі

Позначки: , ,