Як вберегтись від коронавірусу: поради мікробіолога (ВІДЕО)

Коронавірус 17 Березня, 2020 1 047

Скриншот відео/"Свобода слова"

Світлана Гнатуш відзначила, що в Україні не надто високий рівень медицини, проте Львівщина є лідером у цій галузі у порівнянні з іншими

Під час карантину не варто перебувати у великих скупченнях людей, бо це становить загрозу для здоров`я.

Про це заявила кандидат біологічних наук, завідувача кафедри мікробіології ЛНУ ім. Івана Франка, Світлана Гнатуш у прямому ефірі “Дужого радіо”, інформує Четверта студія.

“Якщо у Львові оголосили карантин, то усіх вимог потрібно дотримуватись, бо лікування від вірусу немає. Через високу інфекційність лише обмеження контактів між людьми допоможуть перервати ланцюги передачі цього вірусу” , – зазначила Світлана Гнатуш.

Мікробіолог також порадила пити гарячий чай, щоб змити вірус зі слизових оболонок.

“Щодо пиття чаю, то його потрібно пити гарячим. Адже говориться про те, що вірус коли потрапляє в організм, протягом перших чотирьох днів перебуває на слизових оболонках і ми чаєм можемо його частково змити у кишковий тракт. У травній системі вірус вже не становитиме такої загрози для здоров’я людей”, – наголосила професор.

Світлана Гнатуш також додала, що в Україні не надто високий рівень медицини, проте Львівщина є лідером у цій галузі у порівнянні з іншими.

“Я впевнена, що мережу вже давно облетів ролик про бригаду швидкої допомоги, яка б повинна була возити людей з підозрою на коронавірус. “Швидка” не була обладнана відповідно до норм, у медиків не було відповідного одягу та дезінфікуючих засобів”, – наголосила вчена.

Науковець пояснила, чому в Італії така велика кількість інфікованих коронавірусом.

“Це добре, що в Україні зараз оголосили карантин, бо Італія з карантином запізнилась. У Італії не оголошували карантин, коли почався спалах вірусу, тому у них зараз така висока кількість смертей. Згідно статистики, якщо б у Китаї оголосили карантин на день швидше – інфікувалося б на 20 тисяч менше людей”, – додала Гнатуш.

Короновірус, як жити поруч і не померти від страху…https://www.facebook.com/nazaryybrezitskyy/videos/2652367028366154/

Опубліковано Andrew Gnatush Понеділок, 16 березня 2020 р.

 

 

Коментарі

Позначки: , ,