Як у Львові підлітки проводять дозвілля під час карантину (ФОТО, ВІДЕО)

Коронавірус 23 Березня, 2020 854

Скриншот відео ФБ/Новий Львів

У соцмережах діляться світлинами та викладають відео  підлітків, які гуляють вулицями різних районів міста Львова під час карантину.

Як пише “Четверта студія”, у соцмережах закликають городян, щоб вони проводили інформаційну роботу з підлітками про необхідність дотримуватися карантину під час епідемії коронавірусу.

ЛЕВАНДІВКА

“В той час, коли медики просто благають сидіти вдома і дотримуватись карантину люди не хочуть ані на грам змінити своє життя….це вже не безвідповідальність, це злочинність”,- зазначає у дописі під світлинами на сторінці спільноти “Чим живе Левандівка” Наталія Попович.

 

СИХІВ

На сторінці спільноти “Людоньки, порадьте” оприлюднили відео, як на даху багатоповерхівки одного з будинків у Сихівському районі міста Львова розгулюють кілька підлітків.

 

 

НОВИЙ ЛЬВІВ

На сторінці спільноти “Новий Львів” оприлюднили відео, як група підлітків прогулюється  вулицями району під час запроваджених карантинних заходів.

“Батьки може хтось впізнає своїх дітей на карантині, а не на канікулах”, – зазначається у дописі Natalia Pleskalyuk під оприлюдненим відео.

Батьки може хтось впізнає своїх дітей на карантині, а не на канікулах☹️.

Опубліковано Natalia Pleskalyuk Пʼятниця, 20 березня 2020 р.

НОВИЙ РОЗДІЛ (Львівська область)

 

Коментарі

Позначки: , , , , , ,