Виплати компенсацій у розмірі 8 тисяч гривень не збережуть бізнес, – Андрій Гнатуш (ВІДЕО)

Коронавірус 28 Квітня, 2021 468

Андрій Гнатуш

Жоден підприємець, який має хоча б двох найманих працівників, компенсацією у розмірі 8 тисяч гривень не збереже свій бізнес.

Про це у ефірі одного із загальноукраїнських телеканалів заявив експерт Андрій Гнатуш, пише Четверта студія.

“Виплати по 8 тисяч гривень для підприємців, які понесли збитки через локдаун, не врятують бізнес. Ці виплати можуть дозволити вижити індивідуальним особам, зокрема забезпечити себе та свої сім’ї елементарними продуктами харчування, але у масштабах збереження бізнесу це – розмова ні про що. Жоден підприємець, який має хоча б двох найманих працівників такою компенсацією свій бізнес не збереже. Це криза, товариство. Надзвичайно серйозна криза. І без продуманих, цілеспрямованих, поетапних кроків із цього піке ми не вийдемо. Без налагодження вакцинації, без налагодження ефективної роботи з населенням – це, повторюсь, дорога у прірву”, – наголосив Андрій Гнатуш.

Він додав, що наразі влада займає таку позицію: “Грошей немає, але ви тримайтесь”.

“Населення України викинуте напризволяще усім обставинам, які зараз є. Влада не може нічого вчинити, крім того, що обіцяти”, – наголосив Андрій Гнатуш.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання Кабміну прем’єр Денис Шмигаль заявив про те, що в Україні 300 тисяч підприємців подали заявки на отримання виплат через карантин.

Коментарі

Позначки: , , ,