Україна змінює правила в’їзду: нові умови

Коронавірус 02 Серпня, 2021 116

Україна посилить правила в’їзду в країну. Нові вимоги набудуть чинності з четверга, 5 серпня.

За інформацією аеропорту “Бориспіль” для перетину кордону іноземці або особи без громадянства, як і раніше, мають надати:

  • страховий поліс;
  • один із трьох документів: негативний ПЛР-тест / експрес-тест, зроблені не більше ніж за 72 години до в’їзду, чи довідку про повну вакцинацію

Водночас з 5 серпня іноземці мають пройти обов’язкову самоізоляцію протягом 10 днів.  (крім осіб до 18 років та інших категорій іноземців, визначених постановою уряду).

Самоізоляція починається через 72 години після прибуття в Україну. Іноземець має встановити додаток “Вдома”. Його самоізоляція не потрібна або припиняється у випадку отримання негативного тесту (ПЛР або експрес). При відмові чи неможливості встановити додаток “Вдома” іноземця не пропустять на територію України.

Громадянам України, які повертаються на батьківщину, також потрібно піти на 10-ти денну самоізоляцію, яка повинна початися через 72 години після перетину кордону.

Для всіх невакцинованих осіб, незалежно від громадянства, які прибули з Росії чи Індії та перебували на території цих держав більше ніж 7 днів протягом останніх двох тижнів, встановлюється обов’язкова 14-денна самоізоляція без права її дострокового завершення. Її строк розпочинається з моменту перетину кордону та не може бути припинений в жодному випадку.

Самоізоляція не потрібна іноземцям зі страховим полісом та документом, що засвідчує повну вакцинацію. Її також не мають проходити громадяни України з довідкоюпро повну вакцинацію, або документом, що підтверджує отримання однієї дози вакцини.

Громадяни України, які не досягли 18-річного віку та українці, які виїхали за кордон до 4 серпня, також звільнені від необхідності йти на самоізоляцію.

Самоізоляція не потрібна або припиняється у разі одержання негативного результату тестування на COVID (методом ПЛР чи експрес-тестуванням), крім осіб, які прибули з Росії чи Індії.

Коментарі

Позначки: