Україна перебуває на карантині уже 200 днів

Коронавірус 28 Вересня, 2020 125

Ілюстрація: 5 Канал

Влада Зеленського повністю провалила підготовку країни до епідемії коронавірусу. Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов на засіданні погоджувальної ради, пише Четверта студія

«Вчора минуло 200 днів з початку запровадження карантину. А сьогодні Україна перетнула позначку в 200 тисяч підтверджених випадків КОВІД-19. І між цими двома подіями влада повністю провалила боротьбу з епідемією», – зазначив він.

За словами депутата, більшу частину з понад 65 млрд грн зі спецфонду по боротьбі з коронавірусом, влада корупційно закатала в дороги заради передвиборчого піару Зеленського.

«При цьому лікарі залишились без дієвих механізмів соціального захисту і страхування на випадок зараження», – наголосив Артур Герасимов.

Він повідомив, що останніми днями депутати фракції проїхали всі регіони України. «Де страхування? Де доплати? Досі немає і масового тестування, хоча 65 мільярдів дозволяли провести понад 80 млн тестів, а в нас натомість найнижчий рівень тестування в Європі», – зазначив співголова фракції.

«Європейська Солідарність» вимагає забезпечити безкоштовне тестування усіх членів виборчих комісій до і після виборів», – нагадав Артур Герасимов.

Коментарі

Позначки: , , ,