У жінки, яка отруїлася в ресторані на Львівщині, виявили сальмонельоз

Коронавірус 09 Липня, 2021 70

Фото ілюстративне. Джерело: УНІАН

Після банкету в ресторані у смт. Куликів до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні госпіталізували 21 людину. Причиною хвороби стала сальмонела.

Про це на Facebook-сторінці повідомила керівниця обласного Лабораторного центру МОЗ Наталія Іванченко, пише Четверта студія.

Після святкування в ресторані у смт. Куликів захворіло 24 гостей закладу, з них 8 — діти. 21 хворого госпіталізували у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню, ще троє — лікуються вдома. Усі хворі мають позитивну динаміку.

За словами Наталії Іванченко, результати аналізів показали, що збудником хвороби стала бактерія “Salmonella enteritidis”.

“8 липня в біоматеріалі однієї хворої виділено сальмонелу (Salmonella enteritidis). Матеріал від решти хворих ще в роботі. Який саме продукт став фактором інфікування, поки що не встановлено. Епідрозслідування триває”, — каже Наталія Іванченко.

Як повідомили на Telegram-каналі Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА, хворі 4 липня харчувались в ресторані “Панський Книш” у смт. Куликів, що розташоване за 18 км від Львова, пише Суспільне.

За словами директора Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Сергія Федоренка, впродовж 6 липня до лікарні звернулося 17 людей. Усі вони мали схожі симптоми: підвищення температури тіла, блювота, біль в животі та розлади травлення.

Загалом того дня ресторан відвідало 28 людей.

Коментарі

Позначки: , ,