У тигра в зоопарку американського Нью-Йорка діагностували коронавірус

Коронавірус 07 Квітня, 2020 253

Ілюстрація з відкритих джерел

Перший підтверджений випадок інфікування тварини в США

У тигра в зоопарку американського Нью-Йорка діагностували новий коронавірус. Вважається, це перший підтверджений випадок інфікування тварини в США.

Як пише “Четверта студія» з посиланням на Радіо Свобода, тигр, ймовірно, підхопив вірус від співробітника зоопарку, який був інфікований, але не мав симптомів, повідомили в адміністрації зоопарку. Шість інших тигрів та левів також захворіли, але їхня хвороба наразі не встановлена.

У зоопарку вирішили взяти аналізи в однієї з тварин після того, як у левів і тигрів з’явилася низка симптомів, включно із сухим кашлем, хрипами та втратою апетиту.

Зоопарк взяв аналізи лише в однієї тварини, оскільки для того, щоб отримати зразки, необхідно застосувати анестезію і нейтралізувати звіра.

За словами ветеринарки та посадовиці Міністерства сільського господарства США докторки Джейн Руні, наразі немає свідчень, що захворювання передається зворотнім шляхом – від тварини до людини.

Центр контролю та запобігання захворюванням не рекомендує тестувати тварин на коронавірус і радить людям обмежити взаємодію з ними й мити руки після контакту.

Нью-Йорк – найбільш уражене коронавірусом місто у США. Там підтвердили понад 100 тисяч випадків.

 

 

Коментарі

Позначки: , , , , , ,