У Парижі від коронавіруса померла сім’я українців

Коронавірус 23 Квітня, 2020 881

Ілюстрація: "ФАКТИ"

У Франції від коронавіруса помер 26-річний українець. А через тиждень від ускладнень, викликаних цим же вірусом, померла його 48-річна мати.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на «Факти», про це розповіла волонтер з Полтави Ксенія Бикова.

За словами Ксенії, покійна була її приятелькою. І вона, і син жили в Парижі. Ксенія розмовляла з жінкою по телефону за кілька годин до її смерті.

«У моїй скарбничці смертей від коронавіруса + смерть. Син моєї приятельки. Йому було 26, не пив, не курив. Успішний, молодий і красивий. Але … так, це звичайно ж змова і паніка, і порушують всі ваші права. … », – написала Ксенія Бикова в Facebook, дізнавшись про смерть хлопця.

– Про те, що Ед помер, мені повідомила його мати Тетяна – моя приятелька, – розповіла Ксенія Бикова. – Вона коротко написала: «Еда більше немає. Коронавірус. Будь ласка, бережіть себе, сидите вдома». Виявилося, Ед помер трохи більше тижня тому. Він буквально згорів. Вони з Танею тоді захворіли одночасно. Це й не дивно, адже вони жили в одній квартирі. І якщо Таня останнім часом сиділа вдома, то Ед постійно їздив на роботу. Таня розповіла, що хвороба у нього протікала стрімко, він згорів буквально за кілька днів. І що найдивніше – розтин показав, що у нього в результаті відмовили нирки. Для коронавіруса це нетипово. Але в даному випадку чомусь сталося саме так. У Еда не було ніяких хронічних захворювань. У Європі більшість людей регулярно проходять медичні обстеження, і він теж це робив. Якби там були якісь проблеми, він би про це знав. Але немає. Молодий, здоровий … Але заразився коронавірусом і помер.

Коли Ксенія Бикова повідомила про смерть хлопця, «ФАКТИ» хотіли зв’язатися з його мамою. Волонтер хотіла організувати цю бесіду, але коли вона подзвонила Тетяні, жінка вже не могла розмовляти.

– Таня говорила, що вона теж хворіє. При цьому у неї не було яскраво виражених симптомів. Ні високої температури, ні кашлю, – каже Ксенія Бикова. – Але коли 20 квітня я їй зателефонувала, вона вже не могла говорити. У неї зовсім не було голосу. Таня пошепки сказала, що їй погано і що вона подзвонила доктору. І все. Виявилося, що це була наша остання розмова.

Трохи пізніше її колишній чоловік, з яким вони були в хороших відносинах і весь час підтримували зв’язок, повідомив мені: «Tanya is dead». Виявилося, лікар до неї приїхав, але вже не зміг допомогти – вона померла. Як показало потім розтин, у Тані повністю згоріли легені. При, здавалося б, незначних симптомах там розвивалася двостороння пневмонія. І коли їй раптом різко стало гірше, було вже пізно … Спочатку син, потім мати … Коли Таня повідомила мені про смерть Еда, вона сама попросила мене: «Розкажи всім, що в 26 років люди теж від цього помирають! Нехай сидять вдома! » Таня хоч і багато років жила у Франції, але дуже переживала за нашу країну, за українців. Вона допомагала української армії, часто передавала гроші для наших хлопців на фронті … Я до сих пір не можу повірити, що її не стало. І розповідаю це для того, щоб люди усвідомили, наскільки важливо зараз берегти себе і дотримуватися карантину. Коронавірус – це не вигадки, це дійсно страшно.

Франція зараз займає четверте місце в світі за кількістю інфікованих коронавірусів. На даний момент відомо про зараження 158 тисяч 50 осіб. В цілому від коронавіруса у Франції вже померли 20 796 чоловік.

 

 

 

Коментарі

Позначки: , ,