У лютому-березні у Польщі почнуть вакцинацію проти коронавірусу

Коронавірус 03 Грудня, 2020 185

пандемія коронавірусу - ілюстраційне фотоpixabay.com /CCO public/ fernando zhiminaicela

Наразі польський уряд замовив 45 мільйонів доз вакцин проти коронавірусу у трьох фармацевтичних компаній: Pfizer BioNTech, Johnson&Johnson oraz AstraZeneca

Лютий або березень – це, за словами прем’єр-міністра, можливий термін початку щеплення проти коронавірусу в Польщі. Очільник уряду країни Матеуш Моравєцький написав у Facebook, що сподівається на якомога швидше започаткування процесу вакцинації.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє Польське Радіо.

Прем’єр-міністр наголосив, що резервні тимчасові лікарні є четвертою лінією захисту від вірусу і готові, якщо епідемічна ситуація в країні погіршиться. Резервні лікарні мають доповнити мережу пунктів вакцинації, яка охоплюватиме, згідно з заявою уряду, всі ґімни.

За словами прем’єр-міністра Моравєцького, ситуація з місцями в лікарнях «порівняно стабільна, принаймні в переважній більшості місць у Польщі». «Майже половина місць для заражених коронавірусом та третина апаратів штучного дихання залишаються доступними. Ми готуємо резервні лікарні на випадок погіршення епідемічної ситуації», – сказав політик.

Учора (02.12) уряд оголосив програму вакцинації проти COVID-19. Вакцини мають бути безкоштовними та добровільними, і в першу чергу вони охоплюватимуть працівників медичних служб, мешканців будинків соціальної допомоги та людей похилого віку.

Наразі польський уряд замовив 45 мільйонів доз вакцин проти коронавірусу у трьох фармацевтичних компаній: Pfizer BioNTech, Johnson&Johnson oraz AstraZeneca.

 

Коментарі

Позначки: , ,