У Львові стався вибух у військовому госпіталі, де лікують хворих на COVID-19 (ВІДЕО, ФОТО)

Коронавірус 21 Листопада, 2020 964

Фото: ФБ/Андрій Васько

У Винниківському госпіталі ветеранів вийшла з ладу система кисневого постачання. Причина – через підвищене навантаження і велике споживання сталося обмерзання кисневої системи. Одна з пластин холодильної системи розірвалася. Був хлопок, а не вибух (балони не вибухали). Евакуювали 19 пацієнтів до іншої лікарні. Троє з них на ШВЛ.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на журналіста Наталію Волосацьку, таке ТСН повідомив  Андрій Васько.

«Також ми поспілкувалася з гендиректором госпіталю Максимом Прикупенко. Він каже, коли вийшла з ладу киснева система працювали на кисневих балонах, також в госпіталі є концентратори і кисневі подушки. На резервному кисні пацієнти були приблизно 3 години. Стан був надзвичайний, але все добре»,- написала на своїй сторінці у ФБ Наталія Волосацька.

Як написав на своїй сторінці у ФБ Андрій Васько, 20.11.2020 о 21:30 поступила інформація щодо виходу з ладу системи кисневого постачання КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих» та переведення клініки на резервне кисневе живлення від балонів. На місце події невідкладно прибуло керівництво госпіталя та обласного штабу COVID-19. Забезпечено логістику евакуації пацієнтів, визначено етапність дій команд з евакуації, роботу техніків по відновленню роботи кисневої капсули. Для евакуації залучено 16 бригад екстреної медичної допомоги. На місце прибув підрозділ ДСНС та надав технічну допомогу ремонтній бригаді. Кисневе постачання відновлено 21.11. о 00:25. Евакуацію припинено.

До моменту відновлення кисневого постачання евакуйовано 21 пацієнта, з них 3 на ШВЛ. Госпіталь продовжив роботу в штатному режимі”.

 

20.11.2020 о 21:30 поступила інформація щодо виходу з ладу системи кисневого постачання КНП ЛОР «Львівський обласний…

Опубликовано Андрій Васько Пятница, 20 ноября 2020 г.

Як повідомили у ГУ ДСНС у Львівській області,рятувальники надали допомогу по відновленню роботи системи кисневого постачання у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи».

20 листопада о 23:26 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про вихід з ладу системи кисневого постачання в КНП ЛОР «Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи» за адресою м. Винники, вул. Івасюка.

До місця події негайно виїхали рятувальники 61-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Винники та оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Пожежно-рятувальним відділенням проводились роботи по забезпеченню освітлення місця ремонтних робіт та за допомогою гідравлічного обладнання надавалась допомога ремонтній бригаді ТОВ «Львівкисень» по пломбуванню кінцевиків пластини газофікатора кисневої станції.

До проведення робіт залучалось 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки. Причини та обставини виникнення пожежі встановлюються.

Львівська область: рятувальники надали допомогу по відновленню роботи системи кисневого постачання у Львівському…

Опубликовано Головне управління ДСНС України у Львівській області Пятница, 20 ноября 2020 г.

 

Довідково. Винники — місто районного значення у Львівській області. Підпорядковане Личаківському району міста Львова.

Львівську ОТГ затвердили у складі 11-ти громад та майже 20-ма населеними пунктами, разом із  Винниками та Брюховичами.

У Винниківському госпіталі ветеранів вийшла з ладу система кисневого постачання. Причина – через підвищене навантаження…

Опубликовано Наталкой Волосацькой Пятница, 20 ноября 2020 г.

О 21:30 сталась нештатна ситуація з постачанням кисню в установу. Госпіталь було переведенно на резервне кисневе…

Опубликовано Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи Пятница, 20 ноября 2020 г.

 

Коментарі

Позначки: , , , , , ,