В інфекційній лікарні обстежують пацієнтів з підозрою на коронавірус
Станом на 19:00 годину в обласну інфекційну лікарню госпіталізовано 4 особи з підозрою на коронавірус.
Про це повідомляє в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько, пише “Четверта студія”.
За його словами, проводяться обстеження, аналізи на COVID-19 будуть відправлені на Київ.
Реанімаційні палати готові до госпіталізації пацієнтів. Інфекційна лікарня працює в посиленому режимі.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону