Новини

Адамик ініціює проведення позачергового пленарного засідання Львівської міськради

Львівська міська рада повинна зібратись на позачергову сесію для напрацювання плану дії у боротьбі з пандемією. Голова фракції БПП «Солідарність» Петро Адамик ініціює проведення позачергового пленарного засідання Львівської міської ради на понеділок, 16 березня. Про це пише газета “Високий Замок“.

«Ми пропонуємо невідкладно реагувати на виклики пандемії. Найперше хочемо почути про заходи, які вже були зроблені і напрацювати подальший план дій. Світ показує як бореться з епідемією і ми мусимо вивчити всі позитивні приклади і впровадити у Львові», — коментує Петро Адамик.

Пропонується винести на порядок денний:

— обговорення стану готовності Львова до боротьби з поширенням коронавірус;

— визначення актуальних заходів попередження та протидії;

— підготовка заходів підтримки місцевого бізнесу, забезпечення збереження робочих місць та виплати заробітної плати у кризовий період.

«Окрім того, у Львові діє штаб оперативного реагування і прийняття рішень з приводу ситуації з коронавірусом, куди неодмінно мусять бути включенні депутати всіх фракцій. Таким чином депутати могли б вносити свої щоденні пропозиції», — додає Петро Адамик.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

2 дні тому

Качинський розкритикував Садового

заявив, що поверне Україні орден

2 дні тому

У Львові перенесли судове засідання у справі Фаріон

У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…

2 дні тому

У Львові виник скандал навколо реконструкції Снопківського парку

активісти заявляють про ризики забудови

2 дні тому

На Краковці накопичується кількість автомобілів

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

2 дні тому