Новини

Адамик ініціює проведення позачергового пленарного засідання Львівської міськради

Львівська міська рада повинна зібратись на позачергову сесію для напрацювання плану дії у боротьбі з пандемією. Голова фракції БПП «Солідарність» Петро Адамик ініціює проведення позачергового пленарного засідання Львівської міської ради на понеділок, 16 березня. Про це пише газета “Високий Замок“.

«Ми пропонуємо невідкладно реагувати на виклики пандемії. Найперше хочемо почути про заходи, які вже були зроблені і напрацювати подальший план дій. Світ показує як бореться з епідемією і ми мусимо вивчити всі позитивні приклади і впровадити у Львові», — коментує Петро Адамик.

Пропонується винести на порядок денний:

— обговорення стану готовності Львова до боротьби з поширенням коронавірус;

— визначення актуальних заходів попередження та протидії;

— підготовка заходів підтримки місцевого бізнесу, забезпечення збереження робочих місць та виплати заробітної плати у кризовий період.

«Окрім того, у Львові діє штаб оперативного реагування і прийняття рішень з приводу ситуації з коронавірусом, куди неодмінно мусять бути включенні депутати всіх фракцій. Таким чином депутати могли б вносити свої щоденні пропозиції», — додає Петро Адамик.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

На Львівщині судитимуть посадовицю через збитки на майже 1,4 млн грн

Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною

2 години тому

У Львові вчена рада університету обрала завідувачів 45 кафедр

Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії

2 години тому

На Львівщині у чоловіка після мобілізації виявили пухлину

чому його не звільнили від служби

3 години тому

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

2 дні тому