Андрій Садовий/Фото: Радіо "Свобода"
Міський голова Львова Андрій Садовий скликає позачергове засідання сесії Львівської міської ради. Відтак, завтра в мерії відбудеться колегія, а у вівторок — сесія. Про це інформує прес-служба ЛМР.
«Скликаю у вівторок о 10.00 год позачергове засідання сесії Львівської міської ради. Розглянемо суттєве збільшення резервного фонду для закупівлі необхідного медичного обладнання та план заходів з протидії поширенню захворювань, спричинених коронавірусом», — зазначив мер Львова Андрій Садовий.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону