У Львові із понеділка учні 5-11 класів переходять на два тижні на дистанційне навчання

Коронавірус 21 Січня, 2022 210

Коронавірус. Фото з відкритих джерел

На два тижні

Через стрімке поширення коронавірусу, зокрема серед дітей, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про переведення учнів 5-11 класів на дистанційне навчання на 2 тижні.

Рішення вступає в дію з понеділка, 24 січня, пише Четверта студія.

«Такої динаміки поширення Covid-19 у Львові ми ще за два роки не мали. На сьогоднішній ранок 27 тисяч дітей не прийшли на навчання. З них хворих близько 10 тисяч, велика частина самоізоляції. Є цілі класи, які перейшли на дистанційне навчання. Відтак ми отримали прохання від директорів шкіл, щоб ми з понеділка на два тижні старші класи перевели на дистанційне навчання. Йдеться про учнів 5-11 класів. Також відправляємо на дистанційне навчання все позашкілля. З понеділка будемо приймати рішення стосовно молодшої школи», – розповів під час брифінг міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер Львова зауважив, що міська дитяча лікарня вперше за два роки епідемії почала приймати пацієнтів із коронавірусною хворобою.

«До прикладу, лікарня на вул. Орлика – за два роки ми там ніколи не клали дітей із коронавірусом. Сьогодні там вже є 23 пацієнти. «Охматдит» фактично вже переповнений, тому мусимо приймати дітей у нашій дитячій лікарні», – додав Андрій Садовий.

Коментарі

Позначки: , ,