У Дрогобичі запідозрили коронавірус у чоловіка, який приїхав з Мальти

Коронавірус 25 Березня, 2020 1 232

Фото: Об'єктив

Переважна більшість підозр на коронавірус фіксують у тих людей, які прибули з-за кордону

За останню добу ще 7 осіб потрапили в Львівську інфекційну лікарню із підозрами на коронавірус. Таку інформацію 25 березня озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба під час онлайн ефіру в кризовому медіа-центрі. За словами головного медика міста, серед семеро недужих є одна особа, скерована з Дрогобича. Це мешканець Болгарії, котрий днями прибув в місто із Мальти. 

Про це пише «Четверта студія» з посиланням на «Джерела Трускавця».

– У чоловіка взято аналізи на коронавірус та скеровано до Києва, чекаємо результатів, – повідомив пан Чуба.

За даними, озвученими керівником відділу охорони здоров’я, у Львівській інфекційній лікарні нині на стаціонарному лікуванні перебуває 44 особи, у них, на щастя, коронавірус не підтвердився, людей лікують від грипу. Ще 46 осіб знаходяться на Львівщині в самоізоляції. Станом на 25 березня в нашій області офіційно підтверджено два випадки коронавірусу, пацієнти прибули з-за кордону, стан їхнього здоров’я йде на покращення.

Володимир Чуба підкреслив – статистика свідчить, що переважна більшість підозр на коронавірус фіксують у тих людей, які прибули з-за кордону. Тому вчергове звернувся до мешканців, родичі яких перетинають кордони на їдуть у Дрогобич – побути на самоізоляції щонайменше 14 днів.

– Якщо немає можливості людям, які перетнули кордон та приїхали додому мешкати в окремому житлі, то для них в квартирі слід виділити окрему кімнату, людям цим слід носити маску та часто провітрювати приміщення, – наголосив пан Чуба.

Брифінг щодо актуальної інформації по темі коронавірусу

Опубліковано Львівська обласна державна адміністрація Середа, 25 березня 2020 р.

 

Коментарі

Позначки: , ,