У Червонограді поліція розшукує двох порушників карантину

Коронавірус 08 Квітня, 2020 108

У Червонограді до поліції, станом на 7 квітня,  надійшло три звернення про порушення карантину.

Як повідомив тимчасово виконувач обов’язків начальника Червоноградського відділу поліції Руслан Цар, при перевірці з’ясувалось, що у двох випадках громадяни не проживають за адресою, яку вказали під час перетину державного кордону як місце самоізоляції. Наразі їх місце перебування не встановлено.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє «Голос Сокальщини».

Як повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області, від початку запровадження карантинних обмежень на Львівщині поліцейські склали 284 протоколів про адміністративні правопорушення

Також поліцейські здійснюють постійний контроль за громадянами, котрі, повертаючись з-за кордону, давали добровільну згоду щодо перебування у самоізоляції протягом чотирнадцяти діб. Таких осіб на Львівщині перевірено більше трьох тисяч – на порушників складено вісім адміністративних протоколів.

Як повідомили у ДПСУ, понад 4,8 тисяч українців за добу повернулося в Україну. Минулої доби прикордонники здійснили 9,6 тисяч пропускних операцій. 7 квітня на в’їзд в Україну оформлено понад 4,8 тисяч наших співвітчизників.

Прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я понад 5,8 тис. осіб, які прямували в Україну. За результатами додаткової перевірки лікарями ознак захворювання на Covid-19 не виявлено.

Також встановленим порядком оформлювалися інформативні згоди про самоізоляцію та надавались відповідні пам’ятки. Минулої доби в пунктах пропуску виявлено 7 порушників правил карантину.  Четверо порушників виявили у пункті пропуску «Краківець». Причому дехто з них перебував лише 1 добу на самоізоляції. Про виявлені правопорушення повідомлено співробітників поліції.

 

 

Коментарі

Позначки: , , , , ,