У 301 учня Львова виявили коронавірус

Коронавірус 21 Січня, 2022 117

мерія розглядає варіант переходу на дистанційне навчання

У зв’язку з тим, що серед дітей зростає кількість виявленим випадків коронавірусної хвороби, оперативний штаб з протидії поширення Covid-19 пропонуватиме на розгляд міської комісії з питань ТЕБ і НС рішення про перехід на два тижні на дистанційне навчання учнів 5-11 класів.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Близько 15% учнів наших міських шкіл мають ознаки того чи іншого респіраторного захворювання, що може бути суміжне із коронавірусом. Деякі класи переходять на самоізоляцію та навчаються дистанційно, деякі школи загалом перейшли на онлайн. Всі навчальні заклади приймають рішення самостійно. Саме тому завтра на розгляд комісії з питань ТЕБ і НС буде пропонуватись рішення про можливий перехід учнів старших класів на дистанційне навчання на два тижні», – наголосив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

«Станом на сьогодні, 20 січня, у 301 нашого учня є підтверджений ПЛР-тест. Тільки за останню добу було виявлено 108 нових захворілих. Також коронавірус виявили у 208 працівників закладів загальної середньої освіти, за останню добу – 87. Загалом 8625 дітей в нас є хворими на грип чи ГРВІ.

Деякі школи переводять класи на самоізоляцію: в 40 закладах освіти 125 класів є на самоізоляції. Це 3620 учнів. Окрім того, є заклади освіти, які повністю перейшли на дистанційне навчання, адже там високий рівень захворюваності. Таких шкіл є 8.

Статистика показує, що більше хворіють учні старших класів (5-11), тому власне ми й подаємо пропозицію про перехід на дистанційне навчання саме таких дітей, початкова школа може навчатись в закладах освіти», – розповіла Леся Васюта, керівниця управління освіти ЛМР.

Коментарі

Позначки: , ,