Тест підтвердив, що в народного депутата Шахова виявлено COVID-19 – джерело

Коронавірус 18 Березня, 2020 279

Ілюстрація REUTERS

Тест підтвердив, що в народного депутата України Сергія Шахова виявлено коронавірус.

Як пише “Четверта студія”, про це УНІАН повідомило джерело у депутатській групі “Довіра”, в яку входить Шахов.

Співрозмовник агентства зазначив, що Шахов нещодавно повернувся з однієї з країн Європи, а минулого тижня відчув себе зле.

На даний час офіційного підтвердження з боку Шахова немає. Також він не відповідає на телефонні дзвінки.

В той же час в соціальних мережах розповсюджено повідомлення від нібито представників правоохоронних органів, в якому стверджується, що тест підтвердив захворювання депутата. Шахов мешкає в Обухівському районі Київської області і нібито відмовляється від госпіталізації.

Даний допис був розміщений під вчорашнім його постом у Facebook, на що він нічого не відповів.

Деякі ЗМІ повідомили, що Шахова перед цим бачили у Верховній Раді. На це прес-служба Апарату парламенту на своєму сайті розмістила наступне повідомлення : «У відповідь на запити засобів масової інформації інформуємо, що народний депутат Сергій Шахов на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня та на позачерговому засіданні Верховної Ради 17 березня 2020 року був відсутній». При цьому зазначається, що інша інформація уточнюється і про результати буде повідомлено додатково.

Як повідомлялося, у нардепа діагностували коронавірус, він спростував.

Сергій Шахов спростував чутки про коронавірус / facebook.com, sergey shakhov

У Верховній Раді поширюється інформація, що народний депутат Сергій Шахов хворий на коронавірус. Нардеп заперечує.Як пише “Четверта студія» з посиланням на УНІАН, про це пише «Страна», публікуючи нібито виписку про хворобу нардепа.

Сам Шахов спростував цю інформацію: «Коронавірус у них в головах у тих, хто таку нісенітницю говорить. У мене була температура, реально викликав лікарів. Це звичайне ГРВІ. Зараз відчуваю себе нормально. А цим, хто запускає всякі чутки, напевно, потрібно більше паніки», – заявив депутат.

Раніше повідомлялося, що до цього народний депутат з фракції «Опозиційна платформа – За життя» Олег Волошин заявив, що отримав негативні результати експрес-тестів на коронавірус.

Фото: “Страна”

 

Коментарі

Позначки: , , , , ,