Тариф за лікування пацієнтів з COVID-19 зріс до 634 тис гривень

Коронавірус 19 Листопада, 2021 83
Антитіла до коронавірусу живуть в організмі 9-10 місяців. Фото з відкритих джерел

Антитіла до коронавірусу живуть в організмі 9-10 місяців. Фото з відкритих джерел

З 1 листопада 2021 року Національна служба здоров’я України платитиме за одну команду, яка надає допомогу пацієнтам з COVID-19 у стаціонарі медзакладу, 634 330 гривень. Тариф зріс на 56,6 тис. грн.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-центр НСЗУ.

Збільшилася глобальна ставка за укомплектованість медичним персоналом, медичними виробами та ліками для закладів, які мають договір на пакет «Стаціонарна допомога пацієнтам з COVID-19».

Згідно з умовами договору, окрім глобальної ставки, на суму оплати впливає кількість медичних команд, які надають допомогу пацієнтам, інтенсивність роботи закладу та навантаження на медичних працівників.

Наразі договір з НСЗУ за пакетом «Стаціонарна допомога пацієнтам з COVID-19» у Львівській області мають 22 медзаклади.

Найбільше команд організувала Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м.Львова – 35. А найбільше навантаження у жовтні було у Кам’янка-бузькій центральній районній лікарні. Чотири команди у жовтні надали допомогу 301 пацієнту.

Стаціонарна допомога пацієнтам з COVID-19 – безоплатна. Вартість лікування покриває НСЗУ. У перелік безоплатної допомоги пацієнтам з коронавірусом у стаціонарі входять:
● первинний огляд та тестування на COVID-19;

● необхідні інструментальні та лабораторні дослідження, такі як розгорнутий клінічний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, коагуляційний гемостаз, рівень глюкози в крові, бактеріологічні та інші;

● медична допомога відповідно до галузевих стандартів;

● киснева підтримка, інтенсивна терапія та підключення до апаратів ШВЛ та ЕКМО;

● медикаментозна терапія та знеболення за потреби. Усі ліки, передбачені національним протоколом лікування COVID-19 та Національним переліком лікарських засобів, включені до тарифу, за яким НСЗУ оплачує послуги медичних закладів;

● моніторинг та корекція лікувальних заходів залежно від супутніх патологічних станів;

● забезпечення цілодобового лікарського та медсестринського догляду.

Нагадаємо, що у жовтні тариф на медичні послуги із стаціонарної допомоги пацієнтам з COVID-19 становив понад 577 тис грн. А у період з 1 квітня до 30 вересня 2021 року – 554 тис грн.

Коментарі

Позначки: , ,