«Слуга народу» запропонував обмежувати права невакцинованих українців

Коронавірус 29 Березня, 2021 749

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Дмитро Гурін запропонував обмежувати права невакцинованих українців.

Про це він повідомив на своїй сторінці в фейсбуці, пише Четверта студія.

«Після того, як Україна буде забезпечена вакцинами на 100% населення, країна має рухатись тим самим шляхом, яким рухається Ізраїль та скоро підуть інші цивілізовані країни — частково обмежувати права тих, хто відмовляється від вакцинації без медичних причин, що наслідком несе загрозу для життя та здоров’я інших громадян.

Насамперед, це відвідування кафе і ресторанів, вишів, театрів, спортивних та інших подій, де є скупчення людей. Для такого обмеження на національному або регіональному рівні, за необхідності, може бути застосована ст. 64 Конституції України.

Люди, вакцинація яким протипоказана з медичних причин не мають помирати тому, що хтось боїться. Якщо людина боїться, вона вправі сидіти вдома.

Захворювання на ковід не формує стійкий імунітет, перехворівшим показана вакцинація однією дозою через 3 місяці після хвороби. Все, що написано вище, відноситься також і до перехворівших…..

Держава вже почала напрямок у бік цивілізації — недавно Верховний суд визнав законною заборону невакцинованим по календарю щеплень дітям відвідувати школу. (Прим: мова про інші інфекційні хвороби, щеплень проти ковіду в календарі немає). Такі діти мають перейти на домашню освіту. Це рішення вступило в законну силу і не підлягає оскарженню.

Україна не може залишитись у гетто тому, що всі бояться називати речі своїми іменами, топ-політики під час безпрецедентної світової кризи замість об’єднання навколо спільної мети дискредитують вакцинацію, а у всіх в коментарях бенкет російських тролів.

Проте, дуже прикро, що дискусія про людей, які відмовляються від вакцинації без медичних причин перейде в практичну площину нескоро — бо кампанія вакцинації, організована паном Степановим повністю провалена.

Провалено постачання в країну вакцин. Провалена вакцинація пріоритетних груп. Провалена організація доступу до залишків вакцин українців, які готові вакцинуватися (і бігають по закладах у пошуках цих залишків).

І головне, комунікація вакцинації провалена настільки ганебно, що навіть йдуть розмови про відмову від закупівель вакцини AstraZeneca, якою вакцинується пів Європи.

Ми маємо розуміти, що якщо так буде продовжуватись, «після локдауну» може не настати ніколи», – висловив свою думку депутат.

Після того, як Україна буде забезпечена вакцинами на 100% населення, країна має рухатись тим самим шляхом, яким…

Опубліковано Дмитром Гуріним Неділя, 28 березня 2021 р.

Коментарі

Позначки: ,