Порошенко закликав уряд організувати повітряний міст з Китаєм для постачання захисних засобів та медичної апаратури

Коронавірус 26 Березня, 2020 53
Порошенко закликав уряд організувати повітряний міст з Китаєм для постачання захисних засобів та медичної апаратури. Фото: Прямий.

Порошенко закликав уряд організувати повітряний міст з Китаєм для постачання захисних засобів та медичної апаратури. Фото: Прямий.

Уряд України має ініціювати створення так званого «повітряного мосту» із Китаєм, щоб максимально оперативно отримати необхідні засоби захисту та медобладнання.

З такою ініціативою до прем’єра Шмигаля звернувся п’ятий Президент, лідер партіі «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, пише “Четверта студія” з посиланням на пре-службу партії.

Він також запропонував долучити до антикризового штабу представників парламентських фракцій. Такий антикризовий штаб за словами Порошенка має ухвалювати необхідні для людей рішення і жорстко зупиняти намагання під прикриттям епідемії «протягнути» лобістські рішення.

«Сьогодні я звернувся до прем’єр-міністра для того, щоб був організований повітряний міст між Китаєм і Україною для того, щоб апарати штучної вентиляції легенів, захисні костюми, захисні маски розподілити через 50 антивірусних центрів  для того, щоб лікарі знали, що вони захищені. Будуть захищені лікарі – будуть захищені люди», – переконаний Порошенко.

«Друга позиція – захистити малозабезпечених. Соцопитування, яке було проведено в Україні, показує, що більшість українців має фінансових ресурсів на місяць – півтора для того, щоб фізично прожити. І дати відповідь цим людям – це є сьогодні завдання влади. Ми запропонували сьогодні об’єднатися, я вніс пропозицію увійти до антикризового штабу, і дуже приємно, що моя пропозиція була прийнята. Під керівництвом прем’єр – міністра, за участю голови ВРУ, представництва Офісу президента, керівників або лідерів політичних партій і фракцій парламенту цей антикризовий штаб буде напрацьовувати не лобістські «хотілки», які хотіли включити в ці законопроекти, а буде напрацьовувати те, що захистить людей і країну», – наголосив Порошенко.

Коментарі

Позначки: , ,